Splošne informacije

(02) 620 73 30
info@jsp.si

Odnosi z javnostmi

Saška Voglar
(02) 620 73 51
mediji@jsp.si

Oglaševanje

David Kukovec

Direktor podjetja

Mag. Alen Hodnik, direktor
(02) 620 73 41
alen.hodnik@jsp.si

Poslovna sekretarka

Tamara Kaučič
(02) 620 73 42
tajnistvo@jsp.si

Finančno računovodska služba

Tina Ela Janžekovič, strokovna sodelavka za izterjavo
(02) 620 73 62
tina.janzekovic@jsp.si

Pravna služba

Svetlana Miloševič Zupanič
Meta Majnik Krajnc
Ingrid Kozel Furek
(02) 620 73 58
ingrid.kozel@jsp.si

Ravnanje z odpadki

Zbirni center za individualni odvoz odpadkov
041 676 616
Gregor Uhan
(02) 620 73 63
gregor.uhan@jsp.si
Ervin Vidovič
(02) 620 73 40
ervin.vidovic@jsp.si

Energetika

Robert Polanec, vodja dejavnosti
(02) 620 73 65
robert polanec@jsp.si
Boris Belšak, vodja del in vgradnja delilnikov
(02) 620 73 68
boris.belsak@jsp.si

Služba za vzdrževanje javnih površin, zimska služba

Alojz Tepuš, vzdrževanje javnih površin
041 306 047
alojz.tepus@jsp.si
Stanko Hanželič, zimska služba

Upravljanje objektov

Dejan Gerdak
(02) 620 73 43
dejan.gerdak@jsp.si

Najem infrastrukture za prireditve

Alenka Rižner
(02) 620 73 47
alenka.rizner@jsp.si

Dominikanski samostan

Informacije

Televizijska dejavnost - PeTV

Miha Masten, odgovorni urednik
031 684 808
miha.masten@jsp.si

Ptujski škrnicl

Trgovina Ptujski šrknicl

Dežurne telefonske številke

Energetika
041 592 241
Pogrebna služba
(02) 780 03 00
Vzdrževanje cest
041 305 938
Parkirišča
041 779 031

Pošljite nam sporočilo

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com